
Електроди Arsenal АНО-4 4 мм (пачка 5 кг)
630 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Електрод АНО-4 характеризуються легким запалюванням дуги. Зварювання конструкцій середніх і великих товщин в нижньому положенні виробляють на підвищених режимах з нахилом електрода в бік напрямку зварювання (кутом назад). Електроди АНО4 Arsenal не схильні до утворення пористості в короні таврових швів. Рекомендується середня довжина дуги. На контактний торець електрода діаметром 3мм і вище нанесено іонізуюче покриття, що сприяє легкому початкового розпалу. Торець електрода під тримач маркують фарбою, аналогічної кольором на пачці. Допускають зварювання вологого, іржавого, погано очищеного від оксидів та інших сполук металу.
Електроди АНО4 призначені для ручного дугового зварювання на постійному або змінному струмі рядових і відповідальних конструкцій з низьковуглецевих марок сталей, що поставляються по ДСТУ 2770-94, ГОСТ 380-94 (Ст.0, Ст.1, Ст.2, Ст.3) всіх типів розкислення (КП, ПС, СП) та ГОСТ 1050-88 (05КП, 08КП, 08ПС, 08, 10КП, 10ПС, 10, 15КП, 15ПС, 15, 20КП, 20ПС, 20). Рекомендується для зварювання кутових, стикових, нахлестных з'єднань металу товщиною 3-20мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | PlasmaTec |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутиловим покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 90 А |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Товщина електрода | 4 мм |
- Ціна: 630 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Упаковка 5 кг.

