
Коло абразивне Рінг 150 х 1,6 х 22,23
35,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 691-74-02
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізне абразивне коло Рінг. Призначено для різки металу болгаркою. Наручний діаметр 150 мм. Товщина 1,6 мм. Посадковий отвір 22ммм. Оптова ціна.
Відрізні кола Ring відповідають санітарним вимогам і нормативним технологіям техніки безпеки. Завдяки використанню сучасних екологічно чистих матеріалів не вивільнюється токсичних речовин, які можуть зберігатися й використовувати кола. Не вступають у хімічну реакцію з обробленим матеріалом. Складено до мінімуму освіту шуму, вібрації та інших шкідливих факторів під час роботи з дисками.
Ми надаємо знижки всім, хто наближає нашу перемогу:
- для військовослужбовців ЗСУ
- для учасників формувань ТРО
- для волонтерів та волонтерських організацій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | RinG |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Сталь, Загартована сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,20 ₴
- Спосіб упаковки: Ящик 200 шт.




