Корзина
+380986917402
Контакты
ООО «Компания «АЛИР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380986917402Kyivstar
+380948850970т/факс
Александр
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпроспект Карла Маркса 107 А

Пояс монтажный 2ПБ

Пояс монтажный 2ПБ
 • В наличии
 • Оптом и в розницу

530 грн.

Показать оптовые цены
Пояс монтажный 2ПБ
530 грн.
В наличииПояс монтажный 2ПБ
Купить
+380986917402
Kyivstar
 • +380948850970 т/факс
Купить
+380986917402
Kyivstar
 • +380948850970 т/факс
 • График работы
 • Адрес и контакты
 1. Пояси запобіжні безлямкові з ланцюговим стропом 2 ПБ (ТУ У 25266590.001-99) призначені для забезпечення безпеки робіт на висоті, у тому числі під час проведення будівельно-монтажних робіт, на повітряних лініях електропередачі, зв'язку й радіофікації, на електричних і атомних станціях, розподільних пристроях, контактних мережах, інших енергетичних і висотних спорудженнях, як засіб індивідуального захисту, призначений для виконання функції утримування працівника від падіння з висоти. Пояси 2 ПБ можуть використовуватися під час виконання вогневих робіт (електрозварювальних, газорізальних і т.д.)
 2. Пояси 2 ПБ виготовляють трьох розмірів:

розмір 1 - обхват талії від 640 до 1 000 мм ;

розмір 2 - обхват талії від 850 до 1 300 мм ;

розмір 3 - обхват талії від 1 100 до 1 500 мм.

 1. Приклад запису умовного позначення поясу 2Г1Б розміру 2 у разі замовлення: пояс 2 ПБ 2 ТУ У 25266590.001-99
 2. Пояс, 2 ПБ (див. мал. 1) складається з поясу (підкладки) 1, ременя 2 із пряжкою З, півкілець 4, для кріплення додаткового приладдя, а також двох встановлених на ремені бічних кілець 5, до одного з яких нероз'ємно прилаштовано строп 6, що складається з металевого ланцюга й карабіна. Максимальна робоча довжина стропа - 1 400 мм.
 3. У комплект постачання входять пояс і керівництво з експлуатації. За окремим договором (замовленням) для комплектування поясів 2 ПБ можуть постачатись приладдя: строп ланцюговий, фал з капронового канату, строп стрічковий регульований, строп з регулятором довжини, чалка з металевого канату, а також карабін типу «вушко», що застосовується для кріплення приладдя до поясу.
 4. Довжина стропу з капронового канату й стропу стрічкового регульованого може змінюватися в межах від 950 до 1 550 мм за допомогою перепускної рамки.
 5. Довжина стропу з регулятором довжини може швидко змінюватися в межах від 500 до 1 500 мм.
 6. Чалка довжиною 1 000 мм призначена для закріплення за елементи конструкції більших розмірів, та з гострими крайками.

2. Технічні характеристики.

 1. Маса пояса становить:           1 розмір - 1,6 ± 0,1кг,

                                                               2 розмір - 1,7 + 0,1 кг,

                                                               3 розмір - 1,8 ± 0,1 кг.

 1. Маса приладдя:
 • стропа ланцюгового                                                                                       0,9 ± 0,1 кг
 • стропа з капронового канату                                                                        0,85 ±0,1 кг
 • стропа стрічкового регульованого                                                               0,7 ± 0,1кг
 • стропа з регулятором довжини                                                                     1,3 ± 0,15 кг
 • чалки                                                                                                               0,35 ± 0,1кг
 • карабіна типу «вушко»                                                                                  0,2 ± 0,05 кг.
 1. Статичне розривне навантаження пояса й приладця-не менш ніж 10 780 Н (1 100 кгс), а стропа ланцюгового -не менш ніж 9 800 Н (1 000 кгс).
 
 1. Пояси можуть експлуатуватись у приміщеннях та на відкритому повітрі при температурі від мінус 40"С до плюс 40"С та відносній вологості до 98% при температурі 25"С.

3. Вказівки з експлуатації.

 1. Споживач зобов'язаний забезпечити експлуатацію поясів в суворій відповідності з вимогами дійсного керівництва. Перед видачею поясів в експлуатацію з дійсним керівництвом повинен ознайомитись працюючий.
 2. До роботи з поясом допускаються особи, ознайомлені залежно від характеру робіт з НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті», ДНАОП 1.1.10-1.07- 01 «Правила зксплуатации злектрозащитньїх средств», ДНАОП 5.2.30-1.17-91 «Правила техники безопасности при вьіполнении работ на воздушньїх линиях связи и проводного вещания» та СНиП 111 -4-80 «Строительньїе нормьі и правила».
 3. Споживач повинен розробити у встановленому порядку інструкцію з безпечної експлуатації поясів відповідно до конкретних умов роботи.
 4. Під час експлуатації поясів, споживач повинен враховувати специфіку їхнього застосування.

3.4. 1. Пояс 2 ПБ дозволяється застосовувати тільки для фіксації працюючого на робочому місці в умовах, що виключають падіння працівника. Закріплення пояса стропом за елементи конструкції повинне здійснюватися таким чином, щоб вільне падіння в екстреному випадку не перевищувало 0,5 метра.

3.4. 2. В разі проведення вогневих робіт (електрозварювальних, газорізальних і т.д.) повинен застосовуватись пояс тільки з ланцюговим стропом, або стропом з металевого канату.

3.4. 3. Для закріплення за конструкції, при необхідності, повинна застосовуватись чалка.

3.4. 4. Забороняється кріплення стропами із синтетичних матеріалів за елементи конструкцій з гострими ріжучими крайками.

 1. 5. При використанні поясів зі стропами із синтетичних матеріалів в умовах, що сприяють підвищеному механічному зношуванню (по залізобетонних опорах, металевим конструкціям і т.д.) споживач повинен робити їхній візуальний огляд перед кожним застосуванням. Гарантійні зобов'язання на стропи із синтетичних матеріалів з механічними ушкодженнями не розповсюджуються.
 2. Кожний працюючий повинен носити пояс який чітко відповідає його антропометричним даним. Пояс повинен бути відрегульований таким чином, щоб щільно прилягав до тіла людини.
 3. Щодня перед початком роботи працюючий повинен перевірити наявність відмитки про проведення експлуатаційних випробувань, а також візуально перевірити стан пояса в цілому й окремих його комплектуючих:
 • навантажувані елементи поясів не повинні мати ушкоджень: розривів ниток, порушення швів у вузлах з'єднань, розплетень, пропалів, слідів, від агресивних рідин та інших дефектів, що знижують їхню міцність;
 • металеві деталі не повинні мати деформацій, тріщин, зламів;
 • при одночасному натисканні кистю руки на обидва важелі карабіна типу «гак», зев карабіну повинен вільно відкриватися й при відпусканні автоматично закриватися.
 1. Пояс та приладдя необхідно вилучити з експлуатації у наступних випадках:
 • якщо вони піддавались динамічному навантаженню;
 • якщо вони мають дефекти, зазначені в пункті 3.6.
 1. Забороняється проводити самостійний ремонт пояса й приладдя або працювати з поясом та приладдям, що не пройшли випробування на статичне навантаження на початку експлуатації або з терміном, періодичних випробувань, що добіг кінця.

3.9.. Споживач (експлуатуюча організація):

 • повинен призначити відповідальну особу за облік, організацію своєчасного огляду, випробувань і зберігання поясів та приладдя;

повинен завести журнал реєстрації поясів та приладдя з відміткою дат їхніх періодичних оглядів і статичних випробувань.

4. Перевірка технічного стану.

 1. Кожний пояс та приладдя підлягають зовнішньому огляду й випробуванню на статичне навантаження перед наданням в експлуатацію, а також у процесі експлуатації через кожні шість місяців.
 2. Схему статичних випробувань пояса наведено на мал. 2.

Пояс 2 надягають на тверду циліндричну опору 1 діаметром 350 мм і щільно затягують пояс на опорі. Вантаж 6, масою 400 кг, через тягу 5 і перехідник 4 підвішують по черзі за кожний бічний страхувальний вузол 3 і витримують протягом 5 хвилин при кожному навантаженні. Дозволяється навантаження робити за допомогою лебідки, застосовуючи динамометр типу ДПУ-1 кл.2 ДСТУ 13837 і підтримуючи стале навантаження 3920 Н (400 кгс) протягом 5 хвилин.

Після зняття навантаження проводять зовнішній огляд пояса. Залишкові деформації металевих деталей, розриви, обриви ниток, окремих пасм, порушення заплетень канатів та інші механічні ушкодження, що порушують механічну міцність пояса, не допускаються.

 1. Схема статичних випробувань приладдя наведена на мал. 3.

Випробуваний виріб 8 через перехідну ланку 9 кріплять до гака вантажопідйомного механізму 7, навантажують вантажем 6, масою 400 кг, витримують під навантаженням п'ять хвилин. Дозволяється навантаження робити за допомогою лебідки, застосовуючи динамометр ДПУ-1 кл.2 ДСТУ 13837 і підтримуючи сталість навантаження протягом часу випробувань.

Під час випробувань стропа з регулятором довжини навантаженйя прикладають до регулятора довжини.

В момент випробувань регулятор довжини й перепускні пряжки у регульованих стропах не повинні прослизати.

Після зняття навантаження проводять огляд зовнішнього вигляду приладдя. Залишкові деформації металевих деталей, розриви, обриви ниток, окремих пасм, порушення заплетень канатів і інші механічні ушкодження, що порушують механічну міцність приладдя, не допускаються. Всі запобіжники й пружини повинні функціонувати.

 

Де:

1 - циліндрична опора, 2 - пояс, 3 - бічний страхувальний вузол, 4

- перехідник, 5 - тяга, 6 - вантаж, 7 - гак вантажопідйомного механізму, 8 - випробуваний виріб, 9 - перехідна ланка.

5. Транспортування та зберігання.

 1. Пояси повинні транспортуватися в закритих або вкритих водонепроникним матеріалом транспортних засобах відповідно до Правил перевезень вантажів, що діють на транспорті.
 2. Пояси повинні зберігатися в провітрюваних приміщеннях у підвішеному стані або розкладеними на полицях в один ряд. Приміщення повинне бути сухим (вологість не більше 70%) і захищеним від прямих сонячних променів.
 3. Перед вкладанням для зберігання пояси повинні бути очищеними від бруду, пилу й просушені, а їхні металеві деталі протерто сухим дрантям.
 4. Суворо забороняється зберігати пояси «навалом» або в мішках, ящиках і т.п.
 5. Забороняється зберігання поясів поруч із тепловиділяючими приладами, а також кислотами, лугами, розчинниками, бензином, оливами й іншими хімічно активними речовинами.
 6.  
facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
ТипПояс/Привязь
Информация для заказа
 • Цена: 530 грн.