Корзина
+380986917402
Производители
Контакты
ООО «Компания «АЛИР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380986917402Kyivstar
+380948850970т/факс
Александр
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпроспект Карла Маркса 107 А

Круги отрезные и зачистные БЕСТ

В даний час відрізні круги Бест широко застосовуються не тільки на виробництві, але і в будівництві. Існує широкий асортимент подібного оснащення для роботи по каменю, пластику та інших матеріалів.
Робочим інструментом при роботі відрізного кола є кутова шліфувальна машина (болгарка).
Диски абразивні Бест застосовуються для різання будь-яких матеріалів. Існують кілька видів відрізних і зачисних кіл: по металу, бетону, каменю, пластику.
У вас може виникнути питання, з чого виготовляються відрізні круги і чому вони так ефективно працюють з різними матеріалами? Це питання хвилює не тільки споживача а й виробників інструментів. Компанії приділяють велику увагу і намагаються забезпечити найбільшу безпеку своєї продукції для споживачів тому повсякчас покращюють свою продукцію та підвищують стандарти виробництва.
Поверхня відрізного кола складається з матеріалів з високим ступенем твердості Такими можуть бути електрокорунд або карбід кремнію а зараз все частіше стали з'являтися кола на основі цирконієвої корунду. В процесі виготовлення вони пресуються за допомогою сполучних матеріалів - так звана зв'язка.
Відрізні круги класифікуються:

За типом:
Якщо уважно розглянути поверхню диска, то ми побачимо безліч визначень та умовних знаків. При класифікації за типом використовують позначення, які як раз допоможуть нам розібратися, до якого виду вони належать. Так , цифра 1 на поверхні диска вказує на те, що коло - прямого профілю, число 41 - на те, що це диск відрізний, а 42 - на відрізний диск з втопленим центром.

За шліфувального матеріалу:
При виготовленні відрізних дисків використовуються матеріали підвищеної міцності. Їх усього п'ять. Сюди відносяться такі матеріали: електрокорунд нормальний ( 14А ( A ) ), електрокорунд білий ( 25А ( WA ) ), електрокорунд цирконієвий ( 38А ( ZK ) ), карбід кремнію чорний ( 53С , 54C ( C ) ),  карбід кремній зелений ( 63C , 64С ( GC ) ).
Всі відрізні диски розрізняються за розмірамидіаметром полотна, товщині, посадковому діаметру.
Розміри вказуються виробником: наприклад, маркування 230 Х 2.5 Х 22 означає, що цей відрізний круг має діаметр 230 мм, товщину 2.5 мм і посадковий діаметр 22 мм.
Необхідно враховувати, що при різанні використовується тільки 2/3 діаметру абразивного кола.
Для різання тонких металів використовують більш товсті відрізні круги, для різання товстих металів - тонші. Через значну величини крутного моменту для болгарки використовують оснастку діаметром не більше 230 мм.
Варто зазначити , що розміри багато в чому впливають на ціну відрізних кругів.
Компанія « АЛІР» пропонує широку лінійку кіл універсального ( для роботи по металунержавіючої сталі, алюмінію, чавуну, титану, латуні і бронзи ) призначення.
В асортименті є інструмент діаметрів від 115 до 500 мм і товщиною різу від 1 до 6 мм.
Використовуючи відрізні круги від компанії «АЛІР» будь-яка компанія перегляне виробничі стандарти на оснащення в цілому. Поставляються нашою компанією вироби надзвичайно ефективні для різання металу, і займають на ринку особливе місце завдяки своїм якостям, таким як: швидкість обробки, стійкість і найважливіше, виняткова конкурентна ціна.
facebook twitter
в виде галереив виде списка
Ми  пропонуємо диски, які не мають аналогів співвідношення ціни і якості: працездатність на порядок вище своїх конкурентів, а ціни такі, які ніколи не були настільки оптимальними.
Перевірте в роботі відрізні круги оціните їх стійкість, продуктивність і економічність.