
Круг відрізний по металу Gerrard 125 х 1,2 х 22,23
16 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
Абразивні круги виробляються з високоякісних вихідних матеріалів за стандартами EN і мають широкий діапазон застосування.
Відрізні кола Геррард поєднують відмінне співвідношення ціни, стійкості, продуктивності і надійності, рівномірний знос без викришування під час роботи при однаково швидкої швидкості різання і мають знижений звуковий індекс. Кола дають рівний рез, без задирок прилеглої до резу поверхні. Балансування кола і садивного кільця зводять до мінімуму вібрації під час роботи, що дозволяє отримати максимально якісне різання.
Покупець, який вимагає від відрізних кругів підвищені вимоги по комфорту і якості роботи зможе знайти для себе відповідні вироби.
Для найкращого застосування відрізних і зачисних кіл створені різні лінійки по металу, нержавіючої сталі, каменю.
Переваги відрізних і зачисних.
Швидка холодне різання.
Поверхня без задирок.
Простота і зручність в користуванні.
Рівна чиста різка.
Швидке видалення припуску матеріалу (для зачисних).
Підвищена зносостійкість.
Швидке видалення стружки.
Поверхня не затуплюється.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл, Чугун, Закаленная сталь |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Материал круга | Абразив |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
| Количество в упаковке | 25 шт |
| Производитель | Gerrard |
- Цена: 16 ₴
- Способ упаковки: 25, 100, 400






