Корзина
+380986917402
Производители
Контакты
ООО «Компания «АЛИР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380986917402Kyivstar
+380948850970т/факс
Александр
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпроспект Карла Маркса 107 А

Електродотримачі Abicor Binzel (Kurt Haufe)

Електродотримачі підпружинені Abicor Binzel побудовано за принципом затискача. Корпус виконано із спеціального латунного сплаву. Містить 5 затискних канавок для фіксації електродів. Всі струмопідвідні деталі забезпечені термічною та механичною ізоляцією, що виконана з пластмасс високої міцності.

Зварювальний кабель має відповідати  DIN VDE 0282-6. Під єднання зварювального кабелю до електродотримача Kurt Haufe DE2200-DE2400-DE2500 здійснюється за допомогою кабельного наконечника, затискної гільзи і різьбового штифта, що розташований в корпусі електродотримача. Важливо, щоб отвір у наконечнику кабелю відповідав гвинту для приєднання. При великих січеннях зварювального кабелю накладку наконечника необхідно підігнати. 

Заходи безпеки.

В ЄЕС (Європейска Економічна Співдружність) необхідно дотримуватись відповідних національних норм (89/391/EWG), а також спеціфічних норм, включаючи норми (2009/104/EG) з безпеки та захисту здоров я при використанні робочих матеріалів під час виконання специфічних завдань. За межами ЄЕС діють відповідні місцеві норми та приписи. 

Введення в експлуатацію та маніпулювання дозволяється виключно особам, що володіють відповідними знаннями щодо використання обладнання для електродугового зварювання. Розпочинати зварювання лише в тому разі, коли забезпечено всі умови для безпечної роботи. Завжди вимикати джерело живлення струму зміною зношенних витратних деталей. Не залишати без нагляду електродотримач при ввімкненому джерелі живлення. Завжди надягати відповідний одяг, засоби захисту зору та слуху. Сторонні особи мають бути захищенні від ультрафіолетового випромінювання. Видалити із робочої зони всі легкозаймисті речі та матеріали. Не проводити зварювання ємностей, в яких зберігались горючі або вибухонебезпечні речовини.

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка