Корзина
+380986917402
Производители
Контакты
ООО «Компания «АЛИР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380986917402Kyivstar
+380948850970т/факс
Александр
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпроспект Карла Маркса 107 А

Maxidrill фреза корончатая по металлу

в виде галереив виде списка

Обробка металу, а саме свердління отворів, вимагає високої точності. Звичайні спіральні свердла здатні забезпечити отвори в металевих конструкціях діаметром не більше 32 мм. Продуктивність також не відрізняється високою швидкістю обробки.

Корончаті свердла або кільцеві фрези давно прийшли на зміну звичайним циліндричним свердлами. Технологія кільцевого свердління - швидкий метод, що володіє високою точністю, що відрізняється низьким рівнем шуму при виконанні процесу свердління.

Висока продуктивність методу дозволяє виконати отвір будь-якого діаметру і глибини за кілька секунд.

Використання корончатого свердла вимагає набагато менших енергетичних витрат у порівнянні зі звичайними методами класичного свердління.

Пристрій корончатого свердла

У чому полягає особливість кільцевої фрези? Справа в тому, що цей пристрій - порожнє всередині. Зменшення площі контакту між приладом і виробом знизило сили тертя.

Завдяки незначній площі кільцева фреза забезпечує необхідну величину шорсткості отвору. Звичайною фрезою досягти такої якості виконаного отвору неможливо.

Вирізана частина металу практично не має стружки, що також знижує витрати на переробку металу. Кільцева фреза може використовуватися на свердлильному, токарному і фрезерному обладнанні, а також на металорізальних верстатах, застосовуваних для комплексної поверхневої обробки заготовок.

Порожня конструкція корончатого свердла дозволяє отримувати отвори широкого діапазону діаметра: від 12 мм 150 мм. У глибину отвір досягає 200 мм.

У процесі свердління кільцева фреза стосується тільки зовнішньої кромки наміченого отвору. Це означає, що відбудеться економія потужності, яка необхідна для забезпечення необхідної кількості оборотів свердла механізмом верстата. Тобто, меншого зносу буде піддаватися пристрій для різання отвору, електродвигун, дриль і свердло.

Налаштування корончатого свердла

Центр корончаті свердла не залежить від заточування, в їхньому випадку покажчиком центру служить направляє штифт. Процес центрування корончатого свердла складається з наступних кроків:

за допомогою пілотного пристрою відбувається позиціювання корончатого свердла;
з запуском процесу свердління відбувається утапливание центратору з одночасним стисненням пружини;
після закінчення свердління пружина зрушує пілот в початкове положення, при цьому він виштовхує серцевину з свердла.

Найбільш ефективний матеріал для корончатого свердла

Корончаті свердла випускають в двох варіантах:

зі швидкорізальної сталі;
з твердосплавними зубами.

Які корончаті свердла краще? Все визначається розміром отвору і вимогою до міцності стали. Виконання отвори розміром не більше 35 мм на виробі з невисоким вимогою до міцності стали дозволяє використовувати корончаті свердло з швидкорізальної сталі. Таке свердло недороге, відрізняється хорошою еластичністю, і меншою ймовірністю поломки зуба.

Застосування виробів з більш якісної сталі, і виконання отвори великого діаметру потребують використання корончатого свердла з твердосплавними зубами.

Переваги корончастих свердел

Як впливає на роботу застосування корончастих свердел:

немає необхідності використання потужного устаткування;
можливість виконання отворів великого діаметру в один прийом без попередньої засверловкі;
додаток менших фізичних зусиль під час свердління;
відсутня необхідність використання потужного устаткування;
підвищення якості обробленої поверхні (знижується її шорсткість);
можливість виконання свердління внахлест;
відсутність необхідності попередньої рассверловкі.

Недоліки корончатого свердла

Недоліків у нового продукту для обробки металів - корончатого свердла практично немає. Відзначається тільки неможливість висвердлювання глухих отворів.

З каталогами корончастих свердел можна ознайомитися в каталогах інтернет-магазинів. За типом поставлених завдань вибирають корончаті свердла певного діаметру і довжини.